Tchaikovsky Hostel Split (T-Hostel)

Ulica Petra Ilica Cajkovskog 4, 21000 Split, Chorvatsko

  • Pláž v blízkosti
  • Až pro 1 hosta
  • Až 20 m²
  • Sprcha bez prahu

Tchaikovsky Hostel Split (T-Hostel) nabízí ve městě Split letištní transfer, gril a bezplatné Wi-Fi. Místo „Bedem Cornaro“ leží 340 m od ubytování. Ubytování je od místa „Bačvice“ vzdálené 1,3 km.

Plocha vybraného pokoje může dosáhnout 20 m². Vybraný pokoj může mít jednu ložnici. V jednom pokoji se může ubytovat až jedna osoba. Ubytování stojí u pláže. Vybavení některých pokojů zahrnuje klimatizaci a bezbariérový sprchový kout. Zázemí zahrnuje parkoviště a terasu. Hosté mohou během pobytu jezdit na kole, šnorchlovat nebo potápět se.

Vzdálenosti k vybraným místům

Palača Milesi450 m
Park-šuma Marjan2,1 km
Palača Cindro460 m
Firule1,9 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~1 456 Kč

Jak zjistit dostupnost ubytování Tchaikovsky Hostel Split (T-Hostel)?

Vyberte termín pobytu a klikněte na „Zobrazit dostupnost“. Pokud ubytování nebude k dispozici, uvidíte podobná ubytování v daném termínu nebo návrhy jiných termínů.

Nabídka pokojů

Palanda ve smíšeném společném pokoji

  • kuchyňský kout
  • balkon
  • klimatizace

1 osoba20 m²kuchyňský kout

Tchaikovsky Hostel Split (T-Hostel) - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště
  • Klimatizace
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Letištní transfer
  • Terasa
  • Expresní přihlášení a odhlášení
  • Úschova zavazadel

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Jazyky
  • anglicky
  • HR
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Tchaikovsky Hostel Split (T-Hostel) na mapě: Split

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Tchaikovsky Hostel Split (T-Hostel)“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 13:00 do 22:00. Odhlášení: od 02:00 do 11:00.

Je u objektu „Tchaikovsky Hostel Split (T-Hostel)“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Tchaikovsky Hostel Split (T-Hostel)“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Nachází se Tchaikovsky Hostel Split (T-Hostel) blízko pláže?

V blízkosti se nachází pláž.

Pro kolik hostů je Tchaikovsky Hostel Split (T-Hostel) určen?

Ubytování je určené až pro 1 hosta.

Nabízí Tchaikovsky Hostel Split (T-Hostel) vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Jak daleko je Split od ubytování „Tchaikovsky Hostel Split (T-Hostel)“?

Split se nachází 940 m od ubytování.

Jak daleko je od ubytování „Tchaikovsky Hostel Split (T-Hostel)“ nejbližší letiště?

Zračna luka Sveti Jeronim se nachází 11,5 km od ubytování.

Recenze ubytování Tchaikovsky Hostel Split (T-Hostel)

Průměrné hodnocení z 395 recenzí na Booking.com je 8,8/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Tchaikovsky Hostel Split (T-Hostel) zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleephotelssplit.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10